Оплата митних платежів (за розмитнення)

З 01.01.2020 діють нові рахунки для оплати митних платежів громадянами!

Яку суму необхідно сплатити?

Після оформлення документів на  автомобіль (договір/рахунок, техпаспорт, транзитний номер, експортна декларація та інше), ми передаємо їх митному брокеру для підготовки Попередньої Декларації Громадянина (електронний документ в базі митниці). На основі наданих документів брокер готує ПДГ в якому робить попередній розрахунок митних платежів. Це буде небхідна сума для оплати.

Митні платежі розраховуються в євро (ставки податків в євро), а сплачуються в гривнях. Розрахунок відбувається по курсу НБУ на день виставлення ПДГ. Так як курс постійно коливається, а між перетином кордону та доставкою автомобіля безпосередньо на розмитнення проходить кілька днів (офіційно дається 5/10 днів), ми рекомендуємо сплатити трохи більшу суму “з запасом”, щоб додатково не доплачувати кілька гривень в разі зміни курсу.

Ми працюємо таким чином, що вся інформація про автомобіль відома, тому можемо розрахувати суму для оплати ще перед виїздом за автомобілем. Завжди завчасно повідомляємо Вас про необхідну суму коштів, яку Вам потрібно підготувати для оплати. Якщо сума погоджена, то оплату можна здійснити і завчасно, до оформлення ПДГ.

Коли необхідно робити оплату за розмитнення?

Важливо! Без попередньої оплати автомобіль не може перетнути кордон і заїхати в Україну.

Оплату краще робити одразу після оформлення всіх необхідних документів. Можна і швидше, якщо Вам відомі всі дані про автомобіль, і ми зможемо розрахувати необхідну суму для оплати.

Обов’язково необхідно мати квитанцію про оплату. Квитанція про оплату додається до пакету документів для оформлення ПДГ. Дивіться нижче “Яким чином платити?”.

Брокер на основі документів формує ПДГ в електронній базі митниці. Далі, після того як  митниця “побачить” оплачену суму за розмитнення і підтвердить оплату по цій ПДГ в електронній базі, тоді ПДГ буде присвоєний номер, і тільки після цього автомобіль зможе в’їхате на територію України (інакше буде чекати на кордоні, поки митниця не “побачить” кошти). Ця “прив’язка” робиться тільки в робочий час.

Якщо необхідно сформувати ПДГ в день оформлення документів, тоді оплату необхідно зробити до 15:00 поточного дня. Якщо зробити пізніше, митниця не “побачить” кошти і не зможе “прив’язати” до ПДГ, відповідно необхідно буде чекати до ранку, щоб отримати номер ПДГ. 

Реквізити для оплати

Важливо! В призначенні платежі повинні бути вказані прізвище, ім’я, по-батькові та ідентифікаційний код власника автомобіля.

Реквізити для платежів під час митного оформлення автомобілів громадянами:

Отримувач Галицька митниця Держмитслужби
Поточний рахунок UA388999980355729045403160675
Код банку (МФО ДКСУ) 899998
Код ЄДРПОУ 43348711
Призначення платежу: За митне оформлення ТЗ від Прізвище Ім’я По батькові, ІПН

Збережіть собі на пристрій pdf файл з реквізитами для оплати на Галицьку митницю.

Реквізити всіх митниць за цим посиланням

Яким чином краще платити?

Важливо! Після оплати необхідно мати квитанцію про оплату.

Готівкою. Оплату можна робити через касу у відділенні будь-якого банку. Додатково Ви сплатите комісію за такий платіж. Робите фото квитанції про оплату і надсилаєте нам.

Безготівкою.Найзручніший спосіб оплати – через Приват24 (якщо у Вас є картка/рахунок у Приватбанку). Попередньо Ви повинні підготувати необхідну суму на своєму рахунку. Після успішного завершення операції Вам на пошту прийде лист з квитанцією. Якщо не було листа, то в Приват24 можна відкрити платіж і завантажити квитанцію. Квитанцію пересилаєте нам. 

Ось зразок квитанції з Приват24:

Аналогічно можна платити через Монобанк чи інший банк, який має додаток чи онлайн-банкінг. Головне отримати квитанцію.