Дізнавайтесь першими про наші пропозиції на продаж автомобілів, які вже знаходяться в Україні а також про пропозиції від партнерів в ЄС.

За багато років, коли я займаюсь пригоном автомобілів, вдалось налагодити тісні та дружні зв’язки з салонами та дилерами в Німеччині та Голандії. Завдяки довірі до мене, часто пропонують вигідні варіанти автомобілів, які ще не попали на популярні сайти mobile.de та autoscout24.de. Це можливість вигідно придбати автомобіль, такі автомобілі ми розміщуємо на сторінці “Пропозиції від партнерів“.

Деякі з таких пропозицій ми самі привозимо, розмитнюємо і виставляємо на продаж. Такі варіанти розміщуємо на сторінці “В наявності в Україні“. Всі ці автомобілі перевірені, в гарному технічному стані та мають історію обслуговування. Як завжди, ми не займаємось битими, без прозорої історії та іншими незрозумілими варіантами.

Як тільки до мене потрапляють пропозиції від партнерів та коли ми привозимо автомобіль на продаж, ці варіанти ми будемо розміщувати на нашому сайті та робити розсилку електронною поштою. Це буде найкраща можливість дізнатись про ці варіанти першими. 

Що я отримаю, якщо підпишусь?

  • Ви перші будете отримувати інформацію про вигідні пропозиції.
  • Інформації можна довіряти, так як партнери мені детально розповідають про всі недоліки автомобіля, а автомобілі в Україні всі перевірені.
  • В цій розсилці нічого окрім пропозицій купівлі автомобілів з ЄС не буде (після того, як ви придбаєте авто, спокійно відпишетесь від неї і все)
  • Розсилка не регулярна, а навпаки – як тільки з’являється варіант, він летить у розсилку, це може бути кілька разів на день, а може і тиждень не бути жодного листа.
  • Обіцяю – жодного спаму!

Для кого ця розсилка?

  • Якщо ви плануєте зміну автомобіля і приглядаєтесь до варіантів;
  • Якщо ви зараз без коліс і треба швидко щось купити, а бюджет обмежений;
  • Якщо ви на колесах, але готові міняти авто, якщо попадеться щось вигідне;
  • Якщо ви перерили всі сайти і не знайшли нічого цікавого;

В Україні війна. Зараз у нас одна мета - всіма силами допомагати армії, щоб вони якнайшвидше перемогли російських загарбників.

Ми отримуємо багато замовлень від наших військових (ЗСУ та ТрО) на позашляховики, пікапи, буси, швидкі та інше. Замовлення виконуються на волонтерських засадах, тобто ми не заробляємо на пригоні автомобілів для армії.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні автомобілів для армії, ви знайдете контакти на цьому сайті. Будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

На даний час ми не можемо виконати замовлення для приватних та юридичних осіб на цивільні транспортні засоби, оскільки повністю завантажені роботою для армії.

Якщо Ви хочете пригнати автомобіль для приватного користування, то ми з радістю допоможемо Вам. Після того, як виконаємо замовлення для армії. Завітайте на цей сайт пізніше, якщо Ви не побачите цього повідомлення, отже ми можемо взяти в роботу Ваше замовлення. Слідкуйте за оновленнями на сайті.