Механізм нашої співпраці

Перш за все хочу озвучити умови і механізм співпраці згідно з якими і привожу практично щотижня автомобілі своїм замовникам. Я намагаюсь все організовувати максимально прозоро, по цій схемі працюю багато років і вона не змінювалась тих же багато років і описана на кількох форумах в мережі. По порядку:

Процес

1) Підбираємо разом автомобіль на інтернет сайтах

 

Робите вибір, я даю свої коментарі,  погоджуємо з Вами (Ви бачите оголошення, продавця, стан автомобіля, пробіг, ціну і т.д.).

Заходьте за цим посиланням та надсилайте мені Ваші варіанти.

Тут все детально описано про пошук на сайті mobile.de

2) Я продзвонюю, все взнаю по автомобілю (VIN, сервісну та страхову історію, стан, всі деталі), передаю Вам інформацію, очікую Вашого рішення і потім резервую автомобіль.

3) Зустрічаємося, робимо нотаріальне доручення на пригон автомобіля (тут можна оглянути зразок довіреності). Передаєте першу частину суми – вартість автомобіля і вартість доставки. Зафіксовуємо передачу коштів там-же в нотаріуса на дорученні.

4) Я організовую всю логістику і доставку автомобіля в Україну – доставляю автомобіль автовозом або їду за ним і везу своїм ходом (цей момент погоджується з замовником). Якщо автомобіль купляється не від Офіційного Дилера і є необхідність в фізичній перевірці, то ретельно перевіряю автомобіль (завжди для перевірки використовую товщиномір лакофарбового покриття, та комп’ютер для зчитування помилок і діагностики автомобіля). Оформлюю належним чином всі документи, замитнюю там на відшкодування ПДВ (або організовую інші механізми для повернення ПДВ), проходжу кордон, потім повертаю ПДВ, розмитнюю автомобіль, допоможу з митним брокером в разі розмитнення на фізособу. Також підкажу як зекономити і все оптимізувати по процесу розмитнення, в разі необхідності організую купівлю через Європейську фірму посередника або завезення і розмитнення автомобіля через фірму.

5) Якщо машина розмитнюється на фіз.особу, то згідно нотаріального доручення, можу оформити все “під ключ” і передати автомобіль вже на номерах і реєстраціі. Або ж можу передати автомобіль на любому з етапів – перед кордоном, після кордону, після розмитнення і перед реєстрацією. Також можлива купівля, завезення і розмитнення автомобіля через фірму. В тому числі з подальшою купівлею на юрлице з ПДВ.

6) В момент коли авто буде придбане в Європі, при розмитненні на пряму на фізособу, необхідно внести суму розмитнення на рахунок митниці (розраховуватимуться розмитнення в євро, але має бути сплачено в гривнях по курсу НБУ на рахунок митниці). Якщо автомобіль завозиться і розмитнюється через фірму, то передати кошти на оплату розмитнення фірмою. Потім згідно цього платежу (і в першому і другому випадку) буде сформований митним брокером номер ПДГ / ПД і по якому автомобіль буде запущений на митну територію України для подальшого розмитнення на митному терміналі. Всі митні процедури в подальшому робить митний брокер з митниці або брокер фірми (під моїм контролем). Більш детально все поясню при необхідності.

Кінцева вартість автомобіля

Скористайтесь Калькулятором вартості автомобіля за посиланням http://vics-cars.com/calculator/ щоб зорієнтуватись по кінцевій вартості авто, яке Ви обрали, при розмитненні в “лоб”.

По додатковим витратам і формуванні кінцевої ціни – ціна формується просумовуванням наступних чисел:

Нетто ціна автомобіля

1) Нетто ціна автомобіля (початково, можливо, необхідно заплатити Брутто ціну, або Нетто плюс залог за ПДВ, але після вивозу авто за межі ЄС я поверну ПДВ або той залог і в кінцевому результаті вийде Нетто ціна)

Витрати на доставку автомобіля

2) 700-800 євро вартість доставки автомобіля в Україну автовозом або своїм ходом в залежності від географічного розташування авто. Якщо фізично гнати, то в цю вартість входить дорога до машини – авіапереліт або автобусні квитки (що зараз в середньому орієнтовно є біля 100-150 євро), локальне переміщення або переїзд з аеропорту/вокзалу до машини (до 50 євро), купити транзитні номера / купити страхівку / митне оформлення там / податок за дороги (що є біля 200-250 євро), паливо на дорогу назад в Україну і платні дороги в Польщі (що є до 150-200 євро), мінімально харчування, ночівля і поточні витрати (біля 120-150 євро). Переважно вкладаюсь в 700-850 євро (в середньому 650-800євро – літом і в теплу пору року, в 700-850 євро – переважно завжди зимою, коли сніг, по причині додаткової ночівлі і більшого часу повернення до України із-за погодних умов). Все залежить від географічного розташування автомобіля (!). Дуже дуже рідко буває набігає, із-за переїздів через всю країну, більше 850 євро, але таке було буквально 2-3 рази і при обов’язковій згоді замовника. В разі пригону з Бельгіі, Швейцаріі або Австріі – вартість витрат по доставці буде від 1000 євро, по причині найдорожчої процедури в Європі по організації експортних документів. Італію особисто я не розглядаю і не допоможу – по причині дуже тривалого часу оформлення документів, відповідно і більших поточних витрат.

Розмитнення автомобіля

3) розмитнення – це сума податків та зборів, які Ви сплачуєте державі. Все сплачується в гривнях на казначаейський рахунок (при умові розмитнення на фіз особу, а якщо на фірму – то інакше і треба обговорювати). Для кожного автомобіля індивідуально розраховується розмитнення відносно митної вартості, типу авто, марки, комплектації та інше. Детально все описано на сторінці Розмитнення автомобіля

На даний час, щоб розрахувати точну вартість розмитнення небхідно знати VIN номер автомобіля. Митна вартість визначається митними інспекторами на основі електронного каталогу Schwacke по VIN номеру. 

4) обов’язкові витрати при розмитненні на фіз.особу – митний брокер (орієнтовно до $150), певні витрати по митниці, сертифікат відповідності (від 2000 грн з очікуванням або до 3000 грн терміновий).

Мої послуги

5) вартість послуг (моїх послуг) – не менше 500 євро. В випадку дорожчої вартості автомобіля (більш ніж 20000 євро) В той же час хочу зазначити, що кожний конкретний випадок обговорюється індивідуально з замовником і вартість послуг формується від поставленої задачі і об’єму роботи. 

Тепер по варіантам. Вони всі є на www.mobile.de або www.autoscaut24.de . Рекомендую дивитись тільки з ПДВ (тобто у випадку з mobile.de ті об’яви де є дві ціни – Нетто і Брутто), в іншому випадку буде на багато дорожче.