Розрахунок кінцевої вартості автомобіля

За допомогою цього калькулятора можете самостійно розрахувати кінцеву вартість Вашого майбутнього автомобіля (як робити пошук розписано тут). Для цього у відповідних полях необхідно ввести вартість за яку буде придбане авто, рік випуску, об’єм двигуна, тип двигуна, курс євро до гривні.

Калькулятор розраховує три суми, в які входять наступні видатки:

  1. Всі податки до сплати – це сума всіх платежів до бюджету, які розраховуються відповідно до нового Закону України 8487, який набрав чинності 25.11.2018. Це те що ми називаємо “розмитнення” і що Ви сплачуєте в гривнях по курсу НБУ на казначейський рахунок митниці. Як правильно рахувати розмитнення ми детально розписали на сторінці тут.
  2. Вартість автомобіля до постановки на облік – сюди входить вартість купівлі автомобіля, сума всіх податків та платежів (тобто розмитнення), всі поточні витрати на поїздку, оформлення та доставку автомобіля в Україну, послуги митного брокера, сертифікація автомобіля, наші послуги з пригону автомобіля. Що це за витрати і звідки вони беруться детально описано на сторінці тут.
  3. Вартість автомобіля “під ключ” – до вартості автомобіля до постановки на облік додається вартість послуг по реєстрації автомобіля, отримання державних номерних знаків та технічого паспорта та оплата в Пенсійний фонд за першу реєстрацію автомобіля в Україні.
 УВАГА! Розрахунок податків до сплати в даному калькуляторі береться від вартості авто, яку ви вказали (за яку купляється автомобіль). Проте остаточний розрахунок платежів до сплати рахується від визначеної митницею “МИТНОЇ ВАРТОСТІ АВТОМОБІЛЯ”, де за основу митниця  бере вартість автомобіля з німецького оціночного каталогу Schwacke з врахуванням комплектаціі автомобіля по його VIN номеру. Доступ до бази каталогу Schwacke і визначення оцінки по VIN номеру автомобіля – є платним. Розрахована сума податків даним калькулятором є попередньою, остаточна сума буде відома після оформлення автомобіля митним інспектором, але попередньо перед виїздом за конкретним автомобілем нашим клієнтам ми можемо посприяти з визначенням оцінки по Schwacke.

Власники нерозмитнених автомобілів можуть скористатись “Гарячою лінією” ДФС за телефоном (044) 481-19-61 щоб дізнатись про оціночну вартість свого автомобіля.

Зателефонувавши за телефоном необхідно повідомити:

  • рік випуску автомобіля;
  • VIN-номер автомобіля.
Вашому зверненню буде присвоєний номер. Через кілька годин телефонуєте повторно і дізнаєтесь про оцінку митної вартості вашого автомобіля. Дану інформацію можна буде використати про митному оформленні.

Спробуйте розрахунок в наших чатботах

В Україні війна. Зараз у нас одна мета - всіма силами допомагати армії, щоб вони якнайшвидше перемогли російських загарбників.

Ми отримуємо багато замовлень від наших військових (ЗСУ та ТрО) на позашляховики, пікапи, буси, швидкі та інше. Замовлення виконуються на волонтерських засадах, тобто ми не заробляємо на пригоні автомобілів для армії.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні автомобілів для армії, ви знайдете контакти на цьому сайті. Будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

На даний час ми не можемо виконати замовлення для приватних та юридичних осіб на цивільні транспортні засоби, оскільки повністю завантажені роботою для армії.

Якщо Ви хочете пригнати автомобіль для приватного користування, то ми з радістю допоможемо Вам. Після того, як виконаємо замовлення для армії. Завітайте на цей сайт пізніше, якщо Ви не побачите цього повідомлення, отже ми можемо взяти в роботу Ваше замовлення. Слідкуйте за оновленнями на сайті.