Замовлення

Форма нижче призначена для того, щоб спростити початок нашої з Вами співпраці. Після надсилання нам форми ми зідзвонюємось та обговорюємо всі деталі. Остаточні суми розмитнення будуть розраховуватись вже по конкретному вибраному Вами автомобілю.

Спробуйте самостійно зорієнтуватись по кінцевій вартості Вашого майбутнього автомобіля скориставшись нашим Калькулятором за цим посиланням http://vics-cars.com/calculator/.

Ми можемо зробити розрахунок точних сум розмитнення після остаточного вибору клієнтом автомобіля (одного) вже в процесі співпраці та спілкування. А для цього нам необхідно зідзвонитись та почати роботу. 

На даний час, щоб розрахувати точну вартість розмитнення небхідний VIN номер авто. По VIN номеру за допомогою електронного каталогу Schwacke митні інспектори встановлюють митну вартість автомобіля. Ми не маємо доступу до каталогу, тому розрахувати остаточні суми не можемо. Детально про розмитення читайте на сторінці “Розмитення автомобіля” за посиланням http://vics-cars.com/useful/customclearance/.

Ви готові перейти від слів до діла.

Тепер заходьте на популярні сайти пошуку автомобілів і оберіть кілька варіантів (1-3 достатньо), які відповідають Вашим вимогам по ціні, стану та характеристикам:

 

Заповняйте форму нижче.