Часті запитання

Де мені шукати автомобіль?

Авто під ваші потреби шукайте на сайтах www.mobile.de та www.autoscout24.de На цих сайтах є російський інтерфейс, багато фільтрів та широкий вибір автомобілів. Шукайте автомобілі, які будуть мати Netto ціну, вони вигідніші для пригону в Україну. Підберіть кілька варіантів, які Вас зацікавили та звертайтесь до нас для прорахунку  (анкета для заповнення). За цим посиланням детальний опис як шукати авто на сайті mobile.de

Запропонуйте автомобіль під мої вимоги.

Ви ж приблизно знаєте свій бюджет, клас авто, модель? Витратьте пів години і подивіться пропозиції на сайтах www.mobile.de та www.autoscout24.de Оберіть кілька варіантів, які сподобались та надішліть на електронну пошту, а я дам свої рекомендації по ним. Я надаю послуги з пригону автомобіля до України, консультую на всіх етапах, економлю Ваш час та гроші. Цінуйте і мій час, будь ласка. 

Я подивився сайт Мобіле та Аутосакаут24, але нічого не знайшов. Допоможіть.

Вибір автомобілів в Європі дуже широкий. Тут можливі три варіанти. Перший: завищені вимоги. В рамках обмеженого бюджету ви хочете знайти автомобіль з високими параметрами. Повірте, в Європі вміють рахувати гроші краще від нас, і не продадуть вам дешево автомобіль з малим пробігом та в ідеальному стані. Другий: Ви дійсно шукаєте щось унікальне. Третій: конкретно в цей момент часу нічого немає. Наприклад, в Німеччині найбільший автомобільний ринок в Європі. Щодня там продаються тисячі авто і виставляється стільки ж на продаж. Послідкуйте за сайтами на протязі певного часу. В будь якому випадку, Ви можете подзвонити і проконсультуватись, спробую направити ваші пошуки у конструктивне русло.

Я знайшов оголошення з авто яке мене цікавить. В яку суму воно мені вийде в Україні?

Вартість автомобіля в Україні буде складатись з ціни авто в Європі (netto ціни), витрат на доставку автомобіля, розмитнення автомобіля, моїх послуг з пригону, та постановки на облік. Все розписано на сторінці Процес нашої співпраці. Для детального прорахунку, вишліть запит мені на електронну пошту.

Що таке Netto ціна?

Це ціна без врахування місцевого податку на додану вартість (ПДВ). Якщо автомобіль буде експортований за межі ЄС, сума цього податку буде повернена покупцю автомобіля. Зрозуміло, що вигідніше шукати автомобіль з можливістю повернення ПДВ. В оголошеннях де не вказана netto ціна не буде повернення податку. В мої послуги входить організація повернення ПДВ. Я офоромляю необхідні документи та митні процедури, після вивезення автомобіля за межі ЄС, податок повертається, і я відповідно повертаю його Вам. В кінцевому результаті вартість Вашого авто буде складати Netto ціну. 

Я знайшов оголошення тільки з brutto ціною, мене все влаштовує. Можна пригнати таке авто?

Можна, проте виникають додаткові труднощі. Надішліть запит на електронну пошту з посиланням на оголошення, щоб я міг визначити чи зможу (і чи взагалі варто) пригнати таке авто.

Як перевірити чи автомобіль не "проблемний"?

Ви зробили свій вибір, і маєте кілька варіантів для вибору. Я прозвонюю продавців і на скільки це можливо в телефонному режимі дізнаюсь максимальну інформацію по автомобілям. Продавці повинні володіти сервісною, страховою, лізинговою історією. Також дізнаюсь VIN номер автомобіля (інколи продавці в оголошеннях вказують). Всю зібрану інформацію я передаю вам, для прийняття остаточного рішення. 

Можна зарезервувати авто в продавця, щоб ви мені його пригнали?

Перед тим як резервувати автомобіль у продавця, повинні бути виконані кілька умов. По-перше, ми обговорили всі можливі варіанти, обрали дійсно ваш, прорахували всі витрати, погодили бюджет. По-друге, я фізично маю можливість поїхати за автомобілем (якщо я в дорозі, ви розумієте, що резервувати немає сенсу). 

Як правило автомобіль не резервують на тривалий термін (продавці не зацікавлені довго тримати авто, якщо є покупці). Все дуже залежить від салону, і термін може бути 1-3 дні. Можливо, що продавець буде вимагати завдаток (невелику суму), щоб пересвідчитись у серйозності ваших намірів.  Я працюю у ваших інтересах і буда намагатись домовитись про найвигідніші умови.

Що входить у вартість доставки авто в Україну?

  • Дорога до машини.  Авіапереліт, автобусні квитки, блаблакар або інші можливі варіанти доїзду в Німеччину. В середньому виходить 100-150 Євро. 
  • Локальні переміщення від аеропорту чи вокзалу до автосалону громадським транспортом. До 50 Євро. 
  • Оплата за транзитні номери, страхівку, митне офоромлення, податки. Виходить 200-250 Євро. 
  • Паливо на дорогу до України, платні дороги в Польщі. До 150-200 Євро в залежності від розташування авто.
  • мінімальні витрати на харчування, ночівля, поточні витрати. Приблизно 100-150 Євро. 

Такі середні витрати для пригону з Німеччини. Все дуже сильно залежить від географічного розташування – чим далі тим дорожче. В зимовий період часу також може виходити трохи дорожче через погодні умови та більшого часу повернення до України. Всі додаткові непередбачувані витрати погоджуються з замовником. 

Яка вартість ваших послуг (пригон автомобіля)?

Не менше $500 доларів при вартості автомобіля до $10000 і не менше 500 Євро при вартості автомобіля більше $10000. У випадку більшої вартості автомобіля (більше 16000 Євро) і в разі перевезення мною цих коштів через кордон, то 3% від суми (в цьому випадку я маю задіяти в перевезенні суми ще одну людину, так як дозволяється перевозити через кордон суму не більшу 10000 євро на людину і ці гроші підуть на організацію процесу). Якщо фінансові операції і розрахунки проходять не через мене – то тільки 500.

За ці гроші ви отримуєте: консультації по вибору автомобіля, спілкування з продавцями та отримання максимальної інформації про автомобіль, швидке та правильне оформлення документів на вивіз автомобіля за межі ЄС, повернення ПДВ від вартості автомобіля, доставка авто в Україну, допомога в проходженні кордону та розмитненні, консультації де можна зекономити та оптимізувати ваші витрати. 

Скільки коштує розмитнення авто?

Під розмитненням розуміється сплата мита, акцизу та ПДВ. Мито сплачується від митної вартості автомобіля. Акциз сплачується відносно об’єму двигуна. ПДВ нараховується на митну вартість, мито та акциз.  Все детально описано за цим посиланням  http://vics-cars.com/useful/customclearance/Своїм клієнтам я даю консультації, як уникнути зайвих витрат. 

Ви можете самостійно порахувати вартість розмитнення Вашого майбутнього автомобіля скориставшись нашим Калькулятором за цим посиланням http://vics-cars.com/calculator/.

Скільки коштує реєстрація авто в Україні?

При реєстрації автомобіля ви оплачуєте послуги з реєстрації 562,99 грн та збір до Пенсійного фонду. Збір до ПФ складає 3% від вартості авто, якщо вартість авто менша 290 730 грн., 4% якщо вартість авто в межах від 290730 000 грн. до  510980 000 грн, та 5% якщо більше 510980 000 грн. Необхідні документи та процедура описані за цим посиланням lvv.hsc.gov.ua

Скільки часу займає процедура пригону?

Все відбувається в межах одного робочого тижня і може складати від 2 до 4 днів, та залежить від багатьох факторів:

  • розташування транспортного засобу, як далеко він розміщений, яким транспортом вдасться туди добратись найшвидше, скільки потрібно робити пересадок громадським транспортом і т.д.  В середньому потрібна доба. 
  • графік роботи місцевих органів: поліції, митниці, митних брокерів та ін. Переважно оформлення вкладається в один робочий день, але можливі винятки.
  • Перегон автомобіля до кордону з Україною. В середньому виходить одна-дві доби в залежності від того, чи потрібно зупинятись на відпочинок, розміщення автомобіля (наприклад з Голандії довше), погодніх умов. 
  • Черга на кордоні. В найгірших випадках на кордоні можна простояти добу. В середньому виходить дванадцять годин перебування на кордоні. Може бути швидше, може бути довше. 

Як відбувається процес купівлі?

Для прикладу наведу як відбувається процес в Німеччині (це найбільший автомобільний ринок в Європі і найчастіше звідси приганяються авто)

1. В продавця оформляється Купча / Рахунок (Kaufvertrag / Rechnung) на автомобіль з. Ціна там має фігурувати тільки Нетто (тобто без ПДВ). 

2. Отримавши документи на автомобіль (малий і великий бріфи/техпаспорти на автомобіль), їдемо в Zulassungstelle (аналог нашого МРЕВ). Там ми повинні оформити транзитні номера, відповідно отримати на них малий бріф (малий техпаспорт на транзитні номера) і купити страхівку на автомобіль.

3. Встановлюємо номери на автомобіль і їдемо до митних брокерів (Spedition), щоб замитнити автомобіль (для отримання митної деклараціі EX-1) і отримати так званий номер MRN.

4. Їдемо на регіональну митницю (Zollamt) для звірки документів і VIN номеру автомобіля і отримання митної деклараціі ЕХ-1, яка буде закрита на кордоні ЄС і згідно інформаціі з якої буде повернено ПДВ.

Тепер все готово і можемо виїзджати до України.

Де і коли я зможу забрати свій автомобіль?

Необхідна ваша присутність, як валсника автомобіля, при перетині кордону. Тому ви повинні прибути в Польщу, де я вас зустріну і ми разом поїдему на кордон та допоможу все пройти і оформити. На сьогодні найзручніший спосіб приїхати в Польщу, це потяги Інтерсіті (з Києва, або Львова), якими за три години ви будете в Перемишлі, де я вас зустріну. Розклад руху потягів зі Львова.

Якщо ви не маєте можливості приїхати на кордон, або не маєте бажання стояти 12 годин в черзі на кордоні, можна оформити довіреність на людину, яка пройде всі процедури без вашої присутності. Тоді ви заберете автомобіль у Львові.

Я не маю закордонного паспорта, можна мені пригнати авто?

Так, можна. Для цього необхідно в нотаріуса оформити довіреність на людину, яка виконає всі необхідні процедури ввезення автомобіля в Україну. Я все проконсультую та допоможу оформити. 

Мені потрібно їхати з вами до Німеччини?

Немає такої необхідності.

Ви можете забрати автомобіль у Львові, якщо не можете приїхати в Польщу і перетнути на купленому авто кордон з Україною.

Перед виїздом за автомобілем, я вас проконсультую про всі можливі варіанти, ми узгодимо наші дії, де і коли ми зутрінемось. 

В якій валюті потрібні гроші на автомобіль?

Кошти за автомобіль та витрати на доставку автомобіля необхідні в євро. Митні платежі ви будете сплачувати на рахунок митниці в гривнях, по курсу євро не день оплати. Оплати за реєстрацію автомобіля в Україні також в гривнях. 

Яким чином передати вам кошти?

Зустрічаємось з вами у Львові та у нотаріуса оформляємо всі необхідні довіреності на представлення ваших інтересів. При бажанні там у нотаріуса оформляємо передачу коштів.