Послуга під ключ

Купівля автомобіля з аукціонів

Пропонуємо вам не обмежуватись лише сайтами Mobile.de та Autoscout24.de. Спільно з нашими партнерами в ЄС, надаємо послугу по купівлі авто з європейських аукціонів. 

Ми організуємо весь процес, починаючи від викупу автомобіля на аукціоні, повного юридичного супроводу купівлі, транспортування, митного оформлення, закінчуючи постановкою на облік. 

Пропонуємо для підбору

Дві торгові площадки

Детальна Інформація про автомобіль

Автомобілі продаються без нашого попереднього огляду.  Зате аукціони дають дуже деталізовану інформацію про автомобіль з описом всіх зауважень, фотографії найменших недоліків. Ніхто не зацікавлений приховувати реальний стан автомобіля.

Підтверджена Сервісна історія

В більшості випадків на аукціонах продаються лізингові автомобілі, які обслуговувались по сервісним контрактам з дотриманням всіх необхідних регламентів. Додатково по VIN номеру можна здійснити перевірку інформації в базах офіційних дилерів. За автомобілі з сумнівною історією ми просто не беремось. 

Вигідна ціна купівлі автомобіля

Ви оплачуєте тільки прозорі комісії та витрати. Ми не накручуємо вартість, наша винагорода фіксована. Така купівля буде вигіднішою ніж поїздка за автомобілем до локального продавця (які також викупляються автомобілі на аукціонах).

Налагоджена тісна співпрапраця з дилерами в Німеччині

Велика кількість наших лояльних та задоволених клієнтів (читайте відгуки на головній сторінці)

Ми організовуємо та супроводжуємо весь процес, щоб Ви не хвилювались. 

Обов'язкові платежі

В процесі купівлі є обов’язкові платежі, які впливають на загальний бюджет. Ми допоможемо все прорахувати та обрати оптимальні варіанти. 

Комісія аукціону певний % від вартості авто, але не менше 350€

Доставка партнеру в Берлін (залежить від розташування авто) 100-300€

Транспортування в Україну автовозом 800€ (включає вартість страхування)

Вартість наших послуг

Вартість всього комплексу послуг супроводу та організації процесу (не включає вартість обов’язкових платежів, вартості авто, сертифікації, розмитнення, постановки на облік)

5% вартості лоту + 300€

Депозит

Для участі в аукціоні потрібно передати депозит в розмірі 20% від прогнозованої ставки лота. Якщо лот не виграний – сума повертається.

20% від прогнозованої ставки лота

Потрібне авто? Звертайтесь!

+38 067 404 0077

skrypka@vics-cars.com

Віталій

+38 068 404 0077

pashko@vics-cars.com

Василь